OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na Niedzielę Palmową

28.03.2021 r.

 

1.          Zapraszamy do  uczestnictwa w Triduum  Paschalnym. Ze względu na ograniczoną ilość osób w Liturgii zapraszamy do uczestnictwa za pośrednictwem telewizji lub radia. Skorzystajmy z takiej możliwości łączenia się z całym Kościołem. Codziennie możemy przyjąć Komunię św. duchową. W Triduum zaczniemy również transmitować Liturgię  na Facebooku.

2.          Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godzinie 17.00. Obchodzimy Uroczystość ustanowienia przez Jezusa Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. W modlitwie naszej polecamy Panu Bogu wszystkich biskupów i kapłanów.

3.          Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o godz. 16.30 a po niej Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17.00.

4.          Wielka Sobota – poświęcenia pokarmów tylko wokół kościoła, przy zachowaniu odpowiedniej odległości. Błogosławimy od godz. 9.00, co pół godziny, aż do godziny 12.00.

5.          W Wielką Sobotę o godz. 19.00 rozpoczynają się najważniejsze obrzędy świętowania Wielkanocnego – Liturgia Paschalna.

6.          W piątek i sobotę możliwość indywidualnego nawiedzenia kościoła i adoracji przy zachowaniu obowiązujących przepisów (28 osób).

7.          W przyszłą Niedzielę obchodzimy uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Nie będzie procesji rezurekcyjnej. Msze św. o 8.00; 10.00, 12.00;14.00, 16.00 i 18.00.

8.          W Poniedziałek Wielkanocny - Msze Święte jak w każdą niedzielę.

9.          Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)    Hubert Starosta zamieszkały w Kadłubskiej Woli, parafia tutejsza i Wioletta Agnieszka Trzos, zamieszkała w Starym Osowie, parafia tutejsza. Zapowiedź druga.

Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między tymi osobami, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

10.     Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.