OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

17 lipca 2022 roku

 

 

1.      Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 14.00 będziemy polecać Bogu małżeństwa, które przeżyły razem 50 oraz 60 lat, świętując ich Jubileusz.

2.      We czwartek 21 lipca serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych na comiesięczną nowennę do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 16.30.

3.      W przyszłą niedzielę 24 lipca po każdej Mszy świętej poświecenie pojazdów związane ze świętem Św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tego dnia będą zbierane również ofiary do puszek na misjonarzy w ramach akcji „MIVA POLSKA”.

4.      Również w przyszłą niedzielę w Starym Kadłubie – poświęcenie kapliczkami i Msza polowa o godz. 17.00.

5.      Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

- Bartłomiej Sobolewski zam. w Rykach, parafia tutejsza i Paulina Kowalczyk zam. w Starych Sieklukach, parafia św. Józefa Robotnika w Starym Goździe - zapowiedź druga.

- Karolina Zawadzka zam. w Mokrosęku, parafia tutejsza i Mateusz Kupis zam. w Ranachowie, parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Ciepielowie – zapowiedź pierwsza.

- Mateusz Stolarczyk zam. w Rykach, parafia tutejsza i Iwona Bieniek zam. w Nowych Zawadach, parafia św. Piotra i Andrzeja w Jedlińsku – zapowiedź pierwsza.

Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między narzeczonymi, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

6.      W sobotę 23 lipca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwo: Górka (nr domu 15), Utkowski (nr domu 16) i Nowakowski (nr domu 17).

7.      Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.