OGŁOSZENIA PARAFIALNE

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

4 września 2022 roku

 

1.      Przypominamy, że jutro zbiórka sprzętów elektrycznych – tak zwane „elektrośmieci” - od rana do wieczora na parkingu przed klasztorem.

2.      W tym tygodniu we czwartek 8.09 w naszej parafii przypada odpust Narodzenia NMP. Jest to uroczystość tytularna naszego kościoła. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, o 12.00 suma odpustowa, której będzie przewodniczył ks. prałat Henryk Ćwiek z Jedlińska, i wieczorem Msza św. o 17.00.

3.      W przyszłą niedzielę 11.09 - Dożynki Gminne. Rozpoczynamy o godz. 12.00 Mszą św. w kościele, a później według ustalonego programu.

4.      17 września br. - organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce, a w powrotnej drodze nawiedzimy Sanktuarium i Górę Krzyży w Świętej Wodzie oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i bł. ks. Michała Sopoćki w Białymstoku . Całkowity koszt ok. 160 zł – w tym jest również obiad. Zapisy od dzisiaj do przyszłej niedzieli - u o. Michała.

5.      Organizujemy weekendowy wyjazd do Krakowa dla młodzieży na PDM w dniach 9-11 wrzesień! Szczegóły wyjazdu u o.Jonasza.

6.      Do Sakr. Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1.   Adrian Świniarski, zamieszkały w Bobrek-Kolonia, parafia św. Jana Chrzciciela w Stromcu i Katarzyna Natora, zamieszkała w Starej Błotnicy, parafia tutejsza. Zapowiedź druga.

2.   Paulina Wieczorek zam. w Warszawie, parafia Św. Michała Archanioła w Warszawie i Marcin Madej, zam. w Warszawie, parafia Św. Michała Archanioła w Warszawie, zapowiedź pierwsza.

3.   Łukasz Szymczak, zam. w Mokrosęku, parafia tutejsza i Ewelina Prasek, zam. w Sukowie, parafia Św. Krzyża w Przytyku, zapowiedź pierwsza.

Jeśli ktoś znałby jakieś przeszkody zachodzące między narzeczonymi, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

7.      W piątek za względu na sobotni Dzień skupienia Narzeczonych  na godz. 18.00 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Czyżówki Państwo: Nowakowski  (nr domu 37),  ze Starej Błotnicy: Szatan(nr domu 3) i Kucharczyk(nr domu 6).

8.      W sobotę Dzień Skupienia dla Narzeczonych od godziny 10.00-13.00.