OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

16 października 2022 roku

 

1.          Dzisiejsza kolekta - III niedzieli miesiąca - jest przeznaczona na potrzeby gospodarcze naszego sanktuarium i parafii.

 

2.          Dzisiaj również obchodzimy 22 Dzień Papieski. Wolontariat naszej młodzieży po każdej Mszy św. będzie zbierał ofiary do puszek przed kościołem na Dzieło Nowego Tysiąclecia - wspomagające młodzież z ubogich rodzin pragnącą się kształcić.

 

3.         W tym tygodniu obchodzić będziemy:

 - w poniedziałek – wspom. Św. Ignacego z Antiochii;

 - we wtorek – święto Św. Łukasza Ewangelisty;

 - we czwartek – wspom. Św. Jana Kantego;

 - w sobotę – wspom. Św. Jana Pawła II;

 

4.          Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.

 

5.          Wypominki – listopadowe albo roczne można składać po Mszach św. w kościele lub w kancelarii. Prosimy nie wrzucać wypominek do skrzynki nowennowej.

 

6.          Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.

 

7.          Wzorem lat poprzednich nasi ministranci i scholka przed Uroczystością Wszystkich Świętych i bezpośrednio po niej, będą sprzedawać znicze i wkłady, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na  dofinansowanie wyjazdów dla naszej młodzieży. Zapraszamy do wsparcia tej akcji.

 

8.         W sobotę, 22 października, na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starej Błotnicy Państwo: Tępińska (nr domu 41), Szymański (nr domu 43 A) i Natora (nr domu 45).

 

9.      Za wszelkie dobro i złożone ofiary - serdecznie dziękujemy.