OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 Niedziela Wielkanocna

1.05.2022 r.

 

1.            We wtorek 3 maja, obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św jak w niedzielę. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz.: 12.00.

Po Mszy św. o godz.: 16.00 dzieci pierwszokomunijne otrzymają książeczki do nabożeństwa. Otoczmy wszystkie dzieci naszą modlitwą.

2.             Nabożeństwa majowe odprawiane są: w niedzielę o godz.: 15.30, w dzień powszedni o godz.: 16.30.

3.             6 maja – I Piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz.: 16.00.

Odwiedziny chorych od godz.: 9.00.

4.             7 maja, zapraszamy w sposób szczególny Koła Żywego Różańca na pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające NMP za grzechy własne i świata. Mszę św. będzie celebrował i kazanie wygłosi o. Ashenafi Abebe, Etiopczyk, ze Zgromadzenia Misjonarzy Matki Bożej Pocieszenia.

5.             Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Piotr Cybulski, zam. w Borkach, parafia Św. Jana Chrzciciela w Tczowie i Dorota Katus, zam. w Borkach, parafia Św. Jana Chrzciciela w Tczowie. Zapowiedź druga.

 

Łukasz Pirosz, zam. w Jakubowie, parafia tutejsza i Ewa Wrona, zam. w Nętnie, parafia Św. Jana Chrzciciela w Stromcu. Zapowiedź pierwsza.

Klaudia Kacprzak, zam. w Mokrosęku, parafia tutejsza i Oskar Przemysław Matysiak, zam. w Dąbrowie Kozłowskiej, parafia Św. Mikołaja w Jedlni. Zapowiedź pierwsza.

Jeśli istniały by jakieś przeszkody do zawarcia tych małżeństw, prosimy o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej.

6.             W przyszłą niedzielę taca będzie zbierana na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.

7.             W sobotę 7 maja na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kiełbowa Państwa: Bojanowicz (nr domu 48 ), Bojanowicz (nr domu 23) i Górecki (nr domu 47).

8.             Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.