OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Wniebowstąpienie Pańskie

29.05.2022 r.

 

1.         Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii jest to dzień Pierwszej Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 10.00. Biały tydzień dla dzieci pierwszokomunijnych będzie trwał do soboty włącznie. Codziennie przychodzimy na Mszę św. o godz. 17.00.

2.         Dzisiaj o godz. 6.00 rano do naszego Sanktuarium przybyła z Radomia Nocna Piesza Pielgrzymka Kobiet organizowana przez Rycerzy Kolumba.

3.         W tym tygodniu przypadają Pierwszy - Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.

- W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 oraz możliwość spowiedzi świętej. Odwiedziny chorych od godziny 9.00.

- W pierwszą sobotę od godz. 16.00 - spowiedź dla przystępujących do Sakramentu Bierzmowania, ich rodziców i świadków.

- Również w pierwszą sobotę 4 czerwca o godz. 16.30 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy własne, naszych rodzin i świata. Mszę św. będzie celebrował i kazanie wygłosi ks. Piotr Klepaczewski z Jedlińska. Zapraszamy wszystkich a w sposób szczególny Koła Żywego Różańca.

4.         W przyszłą niedzielę będziemy świętować Zielone Świątki – czyli Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w czasie których o godz. 12.00, J. E. Ks. Bp Piotr Turzyński udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

Jest to również dzień wizytacji biskupiej naszej Parafii. Na godzinę 8.00 zapraszamy członkinie Koła Żywego Różańca.

5.         W drugi dzień Zielonych Świątek - 6 czerwca, w naszym Sanktuarium będziemy obchodzić Uroczystość Odpustową Matki Kościoła . Suma odpustowa o godzinie 12.00.

6.         W terminie 11-17 lipca 2022 r. z naszej parafii organizowany jest wyjazd młodzieży (powyżej 7 klasy) na Paulińskie Dni Młodych. Przewidywany koszt to 200 zł. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji w gablocie parafialnej i na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

7.         Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby - Anna Agnieszka Bojanowicz, zam. w Mokrosęku, parafia tutejsza i Bartosz Czwarno, zam. w Radomiu, parafia Świętej Rodziny - zapowiedź pierwsza. Jeśli istniałyby jakieś przeszkody do zawarcia tego małżeństwa, prosimy o zgłoszenie do kancelarii parafialnej.

8.             W sobotę 4 czerwca na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kiełbowa Państwa: Golus (nr domu 32 A ), Korczak (nr domu 33) i Zych (nr domu 34).

9.             Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.