OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Zesłanie Ducha Świętego

5.06.2022 r.

1.            Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. W liturgii kończy się okres wielkanocny, a od jutra rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku.

2.             Jutro Odpust Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja wokół kościoła.

3.             W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4.             W zakrystii możemy nabyć czasopismo ”Gość Niedzielny”.

5.             Przygotowujemy się do Uroczystości Bożego Ciała i do procesji. W tym roku stacje przygotowują: 1. Kadłubska Wola – przy figurce, 2 Stary Kadłub- brama cmentarza, 3 Kobylnik - gmina, 4 Strażacy.

6.             W sobotę – Dzień Skupienia dla narzeczonych.

7.         Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby - Anna Agnieszka Bojanowicz, zam. w Mokrosęku, parafia tutejsza i Bartosz Czwarno, zam. w Radomiu, parafia Świętej Rodziny - zapowiedź druga.

Kamila Marciniak, zam. w Chruściechowie, parafia tutejsza i Kamil Emil Kucharczyk, zam. w Chruściechowie, parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza. Jeśli istniałyby jakieś przeszkody do zawarcia tych małżeństw, prosimy o zgłoszenie do kancelarii parafialnej.

8.             W piątek ( ze względu na Dzień Supienia dla narzeczonych) 10 czerwca, na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Starego Kiełbowa, Państwa: Kopycka (nr domu 35), Jasiński (nr domu 36) i Śpiewakowski (nr domu 37).

9.             Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.